RU | UA
Реєстрація
Я, відповідно до ст. 6 Закону України «Про Захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI, добровільно надаю свої персональні дані і даю згоду на отримання інформації від TM FRIDAY
0

Повернення

Правила повернення

Клієнт має право відмовитись від заказаного товару належної якості в любий час до його отримання, а після отримання – протягом 14 днів, не рахуючи день покупки. Повернення товару належної якості можливе в тому випадку, якщо збережений його товарний вигляд, споживчі якості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки вказаного товару.

Ви маєте право відмовитись від замовлення в момент доставки, при цьому вартість доставки буде утримана.

Правила повернення/обміну замовлення:
Щоб повернути товар, куплений в нашому інтернет-магазині, Вам необхідно:
1.Заповнити заявку на повернення(додається до кожного замовлення)

2.Прислати заповнений бланк повернення на нашу електронну адресу: hello@friday.ua, в темі листа необхідно вказати «обмін і повернення № (вашого замовлення)».

3.Протягом 2-х днів очікуйте відповіді від менеджера інтернет-магазину.

4.Після того,як з менеджером узгодите дату відправки повернення, Вам необхідно його відправити Новою поштою за адресою: 79000, м.Львів. відділення Нової пошти №14, вул.Словацького

5.В посилку покласти:
-товар
-товарну накладну
-заяву на повернення
-копію чи оригінал документу про оплату замовлення

6.Гроші будуть поверенені на реквізити, вказані в заяві на повернення протягом 10 днів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що повернення товару належної якості можливе лише при умові збереження його споживчих якостей (відсутність слідів експлуатації і носіння, наявність оригінальної і непошкодженої упаковки і ярликів). До того моменту, поки замовлення не буде відправлене, Ви маєте право відмовитись без утримання вартості доставки.

FRIDAY залишає за собою право відмовити в поверненні товару, якщо про нього повідомлено чи воно відправлене поза встановленим терміном, чи товар не знаходиться в тому ж стані, в якому він був отриманий покупцем.