RU | UA
Реєстрація
Я, відповідно до ст. 6 Закону України «Про Захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI, добровільно надаю свої персональні дані і даю згоду на отримання інформації від TM FRIDAY
0

TM Friday

ТМ «FRIDAY» - український lifestyle-бренд європейського рівня.

Дата заснування - 2012 р.

ТМ «FRIDAY» - це одяг від дизайнера Катаріни Мартової, сезонів весна-літо/осінь-зима, гуртом та в роздріб, високої якості, випущений невеликими серіями, що робить його доступним по ціні і безперечно оригінальним.

Чому FRIDAY – це добре?

  • Ви отримуєте доступні ціни від українського виробника – із перших рук! Аналог європейським товарам!
  • Всім нашим покупцям ми надаємо можливість вшити чи підігнати виріб відповідно до побажань клієнта. Наш продукт унікальний, ми досконало вивчаємо спосіб життя наших клієнток, приорітети, смаки. Клієнтки, яким ми адресуємо свої моделі одягу - вікова група жінок від 22 до 55. Ми орієнтуємось на те, що всі жінки різні, різні погляди, переваги, але всіх об’єднює одне бажання – бути жіночними, красивими, модними і сексуальними.
  • Регулярне поповнення колекцій.
  • Дизайнерське походження – лімітований випуск!
  • Ми впевнені в якості і збуті своєї продукції. Для досягнення максимальної якості виробів використовуються останні досягнення в технології пошиву одягу, сучасне обладнання, якісні тканини, ручна робота кваліфікованих майстрів.
  • Широкий асортимент моделей – сукні, блузи, спідниці, штани, жакети,туніки…П’ятничний одяг - офісний варіант, але добавляючи відповідні аксесуари, розтібуючи декілька ґудзиків чи замок - Ви можете йти на вечірку 2в1!

Цей напрямок в одязі - friday casual dress

В кожній новій колекції є моделі із серії – «маленька червона сукня» - символ впевненості та успішності. Саме такими ми хочемо бачити наших клієнток. З високо достойно піднятою головою, впевненістю в собі і у своєму завтрашньому дні.

Ми культивуємо жіночність, яку підкреслюємо за допомогою крою, особливо суконь. І наша клієнтка – жінка, для якої її зовнішній вигляд, це важлива частина життя. Вона шукає, експериментує, захоплюється, бажає. Вона ретельно підбирає нову сукню для чергової важливої події в її житті. На кожен день купує декілька, щоб вибрати те, яке буде відповідати її настрою.

Кожна сезонна колекція в магазин розробляється по принципу «Твій гардероб». Ви можете купить все, з чого складається гардероб сучасної жінки, де обов’язково є одяг по сезону для любого випадку і party-dress.

Чіткий модельний ряд складений відповідно до традиційних капсул гардеробу. Ми продумуємо всі колекції по принципу кубика Рубика – моделі одягу поєднуються між собою. Ви з легкістю можете комбінувати одяг різних ліній марки «FRIDAY» і створювати нові варіанти свого образу. Це повний гардероб для сучасної жінки, яка відпочиває, працює, подорожує.

Наш бренд представляє одяг та аксесуари по трьох лініях:

  • job - ділова (на роботу, навчання, співбесіду)
  • casual - щоденна (на кожен день, для подорожей…)
  • party-dress - вечірня (на вечірку, дискотеку, побачення, на День народження…)

ВсІ люблять п’ятницю!

«FRIDAY»– п’ятниця – день тижня, який найбільш яскраво відображає наш стиль життя і потребу у відповідному одязі. В п’ятницю ми навчаємося, працюємо, але уже плануємо плани відпочинку на вихідні, готуємося до вечірок, виходимо в «світ», до подорожей…

Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих купити одяг FRIDAY гуртом від виробника, гуртових покупців, бутіки роздрібної торгівлі, мультибрендові мережі роздрібної торгівлі