RU | UA
Реєстрація
Я, відповідно до ст. 6 Закону України «Про Захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI, добровільно надаю свої персональні дані і даю згоду на отримання інформації від TM FRIDAY
0

Shopping club

FRIDAY - клуб пятничного шопінгу.

Мало знати, що модно. Потрібно це купувати і носити (Катерина Одинцова)

Керуючись цим девізом, ми створили клуб, а Вам тільки залишається робити вибір, здійснювати покупки і носити!

Реєструйтесь на сайті і отримуйте клубні ціни на коктельний і клубний одяг. А також на свята придбайте подарункові сертифікати і подарунки у вигляді одягу ( з можливістю поміняти розмір)…

Втомилися шукати бажаний одяг? Замовте його у нас. Функція – «Зміни одяг, який маєш», а також є можливість підігнати по фігурі, вшити, перешити! Детально читайте в розділі «Замовлення»

Унікальна можливість - «приміряти» в інтернеті вибрані вироби перш ніж купити! Вперше в Україні! Тільки в інтернет-магазині TM FRIDAY! Завантажте свою фотографію на сайті і приміряйте одяг «на себе» чи приміряйте на манекені, створюйте LOOKи і відправляйте друзям! Детально читайте в розділі «Про нас» пункт «Інтернет примірочна»

Раз в мІсяць - Fashion Friday Day. Знижки до -40% на певні товари з 15.00 до 20.00. Один щасливчик отримує знижку -70%

Ми знаємо, що хоче бачити у своєму гардеробі сучасна жінка FRIDAY – одяг must have для любого випадку

It girls знайдуть все необхідне, щоб правильно об’єднати недорогі речі з дизайнерським – виглядати прекрасно

Всі моделі одягу FRIDAY поєднуються між собою, Вам більше не потрібно накупляти багато речей. За ці гроші в одному місці Ви можете підібрати комплекти, створюючи повноцінний гардероб. Одяг FRIDAY якісний, довговічний. Ми завжди тішимо наших клієнтів сезонними знижками і акційними пропозиціями!

Долучайтеся!