RU | UA
Реєстрація
Я, відповідно до ст. 6 Закону України «Про Захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI, добровільно надаю свої персональні дані і даю згоду на отримання інформації від TM FRIDAY
0

Катаріна Мартова

Добрий день, мої дорогі відвідувачі сайту і учасники клубу п’ятничного настрою!

Я створила простір FRIDAY CLUB, де є все (поки не все, сайт в стадії розробки), що цікаво нам жінкам. Звичайно один із найважливіших для жінок пунктів – це її зовнішній вигляд, краса

Якщо жінка не красива у 18 – це провина природи, якщо жінка не красива в 30 – це її провина.(Коко Шанель)

Давайте разом розбиратися, що робить нас красивими і щасливими і примножувати це! Ставайте ще красивішими духовно і матеріально, відчувайте радість від процесу життя!

Красота зовнішня + красота внутрішня, гармонія + самовдосконалення - успіх у всьому = щастя! (Катаріна Мартова)

Розробляючи лінію одягу, я вибрала для себе головний критерій – щоб одяг був доступний по ціні і відповідав способу життя більшості жінок України. Відповідно було прийнято рішення створювати не Luxury сегмент, авторську лінію під ТМ Катаріна Мартова, а створити торгову марку FRIDAY – доступний по ціні, практичний одяг

Мої клієнтки – жінки від 22 до 55 років, я із задоволенням, індивідуально консультую їх який крій (фасон) і колір краще підійде. Більше всього люблю підбирати образ клієнтам, які абсолютно байдужі до одягу і на кожен день надають перевагу джинсам і буденним світерам чи футболкам. Найбільша радість, коли клієнтки разом з одягом отримують впевненість в собі і інтерес до себе та до одягу!

Також я придумала правила компактного гардеробу на будні та вихідні «Формула 7 днів». В цій формулі відповідь на питання – як кожен день виглядати по-новому, маючи в гардеробі невелику кількість одягу. Про це, як і про багато інших таємниць (як правильно підбирати одяг, як підкреслити Вашу красу, жіночність, успішність), я пізніше детально розповім в розділі «Імідж студія»

Я культивую жіночність, яку відображаю, підкреслюю за допомогою крою, особливо в сукнях. В колекціях FRIDAY Ви не знайдете безформних суконь та тунік. Тільки все те, що підкреслить красу та індивідуальність.

В кожній новій колекції є моделі із серії – «маленька червона сукня» - символ впевненості і успішності. Саме такими я хочу бачити своїх клієнток: з високо достойно піднятою головою, впевненими в собі і у своєму завтрашньому дні!

При створенні колекції не дотримуюсь кольорів, модних в цьому сезоні, а використовую самі різноманітні комбінації кольору, які підійдуть жінкам різних кольоротипів.

Я придумала персонаж Lady FRIDAY– дівчина, яка цінує комфорт і зручність, але прагне виглядати прекрасно! Від її імені, в розділі новин читайте інформацію про моду, стиль, імідж

Як жінка, я прагну бути щасливою і не переставати нею залишатися! Із задоволенням ділюся навиками та інформацією!

Бажаю всім жінкам знайти себе і реалізувати свої заповітні мрії і бажання!!!!

З любов’ю, Катаріна Мартова